Dark gray tweed jacket, light blue blouse
Afternoon


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | M 16" |
| Color | Dark Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26904 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Dark gray tweed jacket, light blue blouse
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | M 16" |
| Color | Dark Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26904 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26902
SKU 27703
SKU 27055
SKU 26928
SKU 27411
SKU 27352
SKU 27080
SKU 27238
SKU 27034
SKU 27043
SKU 26918
SKU 25428
SKU 17257
SKU 20934
SKU 25420