Dark blue pinstriped jacket, gray shirt, silver/black tie, neck band
Backbone


$100.00
Dark blue pinstriped jacket, gray shirt, silver/black tie, neck band
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Dark Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26413 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Dark blue pinstriped jacket, gray shirt, silver/black tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Dark Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26413 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 25415
SKU 27248
SKU 26402
SKU 27650
SKU 27268
SKU 27078
SKU 26298
SKU 26268
SKU 27359
SKU 27672
SKU 27330
SKU 27407
SKU 25411
SKU 23047
SKU 24533
SKU 20933