Light tan tweed jacket, white shirt, tan/black tie, neck band
Light


$70.00
Light tan tweed jacket, white shirt, tan/black tie, neck band
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Tan |
| Style | Tweed |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26403 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Light tan tweed jacket, white shirt, tan/black tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Tan |
| Style | Tweed |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26403 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27511
SKU 26952
SKU 27707
SKU 27748
SKU 25424
SKU 26406
SKU 27715
SKU 27070
SKU 25407
SKU 26898
SKU 26414
SKU 27656
SKU 25418
SKU 25411
SKU 17258
SKU 17250