Light yellow jacket, royal blue shirt, matching tie, neck band
Blue ‘n’ Gold


$60.00
Light yellow jacket, royal blue shirt, matching tie, neck band
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Mixed |
| Style | Double-Breasted |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26358 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Light yellow jacket, royal blue shirt, matching tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Mixed |
| Style | Double-Breasted |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26358 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26372
SKU 26359
SKU 26875
SKU 26264
SKU 27719
SKU 26403
SKU 26296
SKU 26936
SKU 25428
SKU 26884
SKU 25413
SKU 26367
SKU 17251
SKU 17250
SKU 25415
SKU 2885